O firmie

Firma rozpoczęła działalność w 1986 roku. Została założona przez dwóch wspólników Teodora Hryniewskiego i Bogusława Wójcika, którzy mieli wykształcenie techniczne i wieloletnie doświadczenie w handlu zagranicznym.
Od początku działalności główną działalnością firmy było reprezentowanie w Polsce interesów zagranicznych producentów maszyn różnego typu. Po doświadczeniach pierwszych 3 lat, działalność firmy skoncentrowała się na przemyśle spożywczym i napojowym, który do dzisiaj jest głównym odbiorcą sprzedawanych przez firmę maszyn i instalacji. Pierwszą siedzibą firmy było małe dwupokojowe wynajęte biuro na dalekich Bielanach. Dziś firma ma własny 500 metrowy budynek przy głównej ulicy w Wilanowie i zatrudnia ponad 20 osób.
W 2005 roku w firmie rozpoczęli pracę dwaj synowie jednego ze wspólników Piotr Wójcik i Tomasz Wójcik, którzy w roku 2014 obejmując część udziałów w firmie, stali się jej wspólnikami.
W trosce wygodę i bezpieczeństwo klientów, firma w porozumieniu z dostawcami maszyn, prowadzi w Polsce w ich imieniu serwis techniczny sprzedawanych maszyn.


Nasza siedziba